Lõuna-Dakota

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Lõuna-Dakota kinnisvara müügikuulutusi.

Müük Lõuna-Dakotas

Lõuna-Dakota on Ameerika Ühendriikide lääneosas suur ja hõredalt asustatud riik. Siin on tähelepanuväärne Black Hills National Forest, kus on kaks ajaloolist monumenti, mis on nikerdatud graniidist kivi: Mount Rushmore, nelja Ameerika presidendi auks ja Crazy Horse mälestusmärk, mis meenutab kuulsat hõimuülemat.

Selle pealinn on Pierre. Lõuna-Dakota piirneb põhja suunas Põhja-Dakotaga, lõuna pool Nebraska, ida pool Iowa ja Minnesotaga, läänes Wyomingi ja Montanaga.

Lõuna-Dakotal on Alaska ja Uus-Mehhiko järel kolmanda kohaliku ameeriklased. Paljud on pärit Dakota, Lakota ja Nakota hõimudest, mis koos moodustavad Sioux Nationi.

Kinnisvaraturgud kogu riigis on kindlasti sel suvel aktiivsemad ning ostjate antagonism ilmub paljuski kiiret müüki, mis ületab tellimishinda. Lõuna-Dakotas müüdavate kinnistute keskmine müügihind kasvas 6,5%.

Lõuna-Dakota müügihindade omadused tõusevad veelgi tõenäolisemalt kui need, mis ei ole veel registreeritud, kuid müük ja uued nimekirjad võivad majanduskasvu suvel lõppeda. Enamikus hindades ja elamukategooriates on Lõuna-Dakotas müügiks veel rohkem ostjaid kui kinnisvara müüjad, nii et hinnad tõusevad kuni olukorra muutumiseni. 2017. aasta juulist kuni 2018. aasta juunini kestnud 12-kuulise perioodi jooksul on Sioux Fallsi piirkonnas toimunud müügitulud kasvanud 5,1%.

Ka Rapid City on huvitav koht, kus otsitakse Lõuna-Dakota müügiks mõeldud kinnisvara. Seal on tüüpiline hoone ja palju võimalusi inimestele, kes otsivad head investeeringut Lõuna-Dakota müügiks.

  •  
    Kolimine Lõuna-Dakotasse. Kodumaalt lahkunud ja elavad Lõuna-Dakotas

    Väga pikad, peaaegu lõputud teed, mida ümbritsevad kaunimad päikeseloojangud, sukeldudes tohututesse preeriatesse ... täna viime teid väga erilisse kohta, mis muudab teid sõnatuks! Sageli imestame ideaalse koha üle, kust alustada nullist. Noh, me oleme Realigros analüüsinud teie jaoks rahvust, kuhu ...

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Cod. 7125

Müük Põllumaa, Lõuna-Dakota, Pierre, Pierre, Pierre

13,212.73EUR
Müük
Põllumaa

25 m²
Kruntide müük! 100 jalga x 200 ft. Nizza piirkonnas. Avalik vee, gaasi ja elektri saadaval. Ka palju kõrvalmajas on saadaval!
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB